Kierownik handlowy (m / k / d)

Seehotel Niedernberg - poszukujemy managera handlowego (m / f / d)

Seehotel Niedernberg - wieś nad jeziorem. Nasz 4-gwiazdkowy hotel o podwyższonym standardzie w regionie Niedernberg / Ren-Men, między Aschaffenburgiem a Miltenbergiem, 30 minut od Frankfurtu, oferuje 107 nowoczesnych, komfortowych pokoi i apartamentów oraz wyrafinowaną restaurację. Nasz dom oferuje wszystko dla gości wakacyjnych szukających dobrego samopoczucia i relaksu. Udane spotkania biznesowe odbywają się w naszych ekskluzywnych salach konferencyjnych. Wewnątrz i na zewnątrz oferujemy miejsce na piękne, wyjątkowe uroczystości.

Nasza pozycja jako

Dyrektor handlowy (m / k / d)

ma zostać ponownie napełniony.

Te zadania czekają na Ciebie

Finanse:

  • Przygotowanie rocznych planów sprzedaży, kadr i inwestycji wspólnie z dyrektorem zarządzającym i dyrektorem
  • Dalsze planowanie całoroczne, kontroling miesięczny, wycena miejsc powstawania kosztów, BWA, sporządzanie bilansu
  • Zarządzanie zapasami oraz ich podsumowanie i ocena
  • Kierownik księgowości finansowej (należności z monitem, zobowiązania, konta KG)
  • Kierownik działu księgowości płacowej
  • Przywództwo

Kontrakty:

  • zamówienia
  • Umowy z dostawcami
  • Ubezpieczenia i inne czynności prawne

Własność:

  • Współpraca z architektami, planistami, gminami, urzędami powiatowymi i innymi władzami w zakresie nowych prac budowlanych i remontowych
  • Kontrola kosztów

Procesy:

  • Opracowanie wspomaganego informatycznie systemu zarządzania zapasami
  • Zarządzanie zakupami towarów i usług

Jesteś specjalistą od finansów w

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży finansowej jako przedsiębiorca, specjalista ds. Finansów czy ekonomista biznesu. Kierowałeś już działem finansowym lub zespołem lub pracowałeś na innym stanowisku. Z pewnością opanujesz planowanie roczne, kontroling, administrację biznesową i bilanse.
  • Znajomość rachunkowości płacowej i umów o pracę oraz podstawowa znajomość prawa pracy.
  • Znajomość prawa budowlanego, ochrony przeciwpożarowej i zapobiegania wypadkom jest dodatkowym atutem.
  • Jeśli pracowałeś już w branży hotelarskiej, jest to zaleta; jednak nie jest to konieczne.

Przekonujesz swoją osobowością:

  • Jesteś graczem zespołowym, zachowując równowagę między podejściem strategicznym i operacyjnym.
  • Z uznaniem komunikujesz się po niemiecku; sporadycznie także w języku angielskim.
  • Szybkość, struktura i zarządzanie sobą są dla Ciebie oczywiste.

Oferujemy ci

odpowiedzialne, dobrze płatne stanowisko z polem manewru. Oprócz codziennej działalności zawsze pojawiają się nowe, interesujące zadania wynikające z naszych różnorodnych środków ekspansji i konwersji. Dobrze wyćwiczony, zgrany zespół nie może się doczekać spotkania z Tobą. Zaczynasz od gruntownego wprowadzenia i stopniowo przejmujesz zakres swoich obowiązków.

Proszę złożyć wniosek do E-mail na zlecenie przez nas Doradztwo personalne Jutta Stephany Consulting. Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego zawierającego oczekiwania dotyczące wynagrodzenia i datę rozpoczęcia, CV i odpowiednie referencje na adres osobisty@stephany.de.

Do zobaczenia wkrótce w wiosce nad jeziorem!

Ciekawy?

Czekamy na wiadomość od Ciebie!