Masażysta (m / f / d)

Masaż Erotyczny

Praca w Seehotel Niedernberg, „wiosce nad jeziorem”!

Jesteśmy na wsi, małym, wyjątkowym świecie samym w sobie - z wyspą, BeachClubem i licznymi wydarzeniami kulinarnymi i atrakcjami dla naszych gości w ciągu roku. A jeśli to ci nie wystarczy: Frankfurt jest tylko 30 minut jazdy na północny zachód.

Twoje zaangażowanie jest wymagane - i mile widziane, ponieważ coś można tu zrobić. Masz dobry pomysł lub sugestię usprawnienia? Daj z siebie wszystko, bo nie chcemy pracowników „z góry”. Ponieważ nasz hotel jest „inny”, nasi koledzy również powinni być wyjątkowi. W końcu za każdym razem chcemy umilać pobyt naszym gościom!

Rośniemy stabilnie!
Aby powiększyć nasz zespół, szukamy kogoś, kto wkrótce dołączy do nas lub po wcześniejszym umówieniu

Masażysta (m/k/d) w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

Życzymy nam:

  • szkolenie jako masażysta lub terapeuta wellness
  • Doświadczenie w zakresie zabiegów na ciało to zaleta
  • pozytywne nastawienie i entuzjazm do pracy
  • zadbany wygląd

Powinieneś czuć się komfortowo w tych obszarach:

  • Realizacja wszystkich oferowanych masaży i zabiegów na ciało
  • Porady i wsparcie dla naszych gości
  • Wsparcie przy zadaniach ogólnych w strefie SPA

Oferujemy:

  • płatność oparta na wydajności
  • Dopłaty za pracę nocną, niedziele i święta
  • bezpieczna praca przez 5 dni w tygodniu
  • nowoczesne miejsca pracy i sprzęt roboczy
  • Wnioski o grafik są realizowane w miarę możliwości
  • Zniżki pracownicze
  • Oferty specjalne w hotelach konferencyjnych TOP250
  • świadczenia z tytułu akumulacji kapitału
  • możliwości szkoleń
  • żywność
  • darmowa dostawa munduru
  • darmowy parking
  • Na życzenie aktywna pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania w pobliżu nowej pracy

Czekamy na Twój kompletny wniosek online, podając najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia.

Seehotel Niedernberg - Wioska nad jeziorem
Bezczynnie
63843 Niedernberg
Niemcy

Twoja osoba kontaktowa:
Telefon: +49 6028 - 999-0
E-mail: personal@seehotel-niedernberg.de

Ciekawy?

Czekamy na wiadomość od Ciebie!